26. dubna – Pálení čarodějnic a opékání špekáčků  – v rámci dopolední programu na zahradě MŠ, špekáčky zajištěny.

30. dubna – Divadlo Šapitó v MŠ –  pásmo pohádek kejklíře Honzy v rámci dopoledního programu.

6. května Zápis do MŠ  – 10:00-12:00, 13:00 -14:00

9. května – Vystoupení dětí ke Dni matek v sokolovně v Teplýšovicích od 16 hodin – rodiče, babičky, dědečkové a další jsou srdečně zváni :-).

17. květnaVýlet Zeměráj, odjezd 7:15 od MŠ, návrat cca 15:00. S sebou: batoh s pitím, dle počasí pláštěnka, vhodné oblečení a obuv do přírody. Strava zajištěna.

23. květnaFocení dětí z MŠ – focení bude probíhat během dopoledne v exteriéru (na školkové zahradě), na tento den je třeba vhodné oblečení. V letošním roce nám bude děti fotit paní fotografka Kamila Kučerová Kamila Kučerová (kamillefoto.cz).