Aktuality mateřské školy
Prevence vadného držení těla

V minulém týdnu všichni pedagogové z mateřské školy (včetně asistenta pedagoga a chůvy) absolvovali praktický kurz se zaměřením na zdravé pohybové návyky dětí (vadné držení těla, zdravotní cvičení) s Mgr. Petrou Nyklovou ze Zdravého štístka s akreditací Ministerstva školství.

Ve školce jsme se již zaměřili na využívání nových technik a zdravotních cviků s dětmi v praxi.

8. 11. 2021, Markéta Vlčková
Nejbližší akce

10. listopadu 17:00 - seminář pro rodiče Vytváření hranic ve výchově s Mgr. Janou Jonákovou

18. listopadu - Loutkový cirkus - Recyklace

19. listopadu - Řečová výchova se speciálním pedagogem Mgr. Petrou Pelikánovou - Logopedie s úsměvem pro děti MŠ (předpokládaný termín)

22. listopadu - Řečová výchova se speciálním pedagogem Mgr. Petrou Pelikánovou - Logopedie s úsměvem pro děti MŠ (předpokládaný termín)

1. prosince 17:00 - seminář pro rodiče Sourozenecké a rodinné vztahy s Mgr. Janou Jonákovou

od 26. listopadu - zahájení plavání v Benešově (10 lekcí)

8. 11. 2021, Markéta Vlčková
Světélkový průvod

4. listopadu proběhne od 16:30 Světélkový průvod Teplýšovicemi pro děti MŠ.

Po průvodu nás čeká tradiční spinkání ve školce pro přihlášené děti.

26. 10. 2021, Markéta Vlčková