Aktuality mateřské školy
Akce MŠ:

26. dubna - Pálení čarodějnic a opékání špekáčků  - v rámci dopolední programu na zahradě MŠ, špekáčky zajištěny.

30. dubna - Divadlo Šapitó v MŠ -  pásmo pohádek kejklíře Honzy v rámci dopoledního programu.

6. května - Zápis do MŠ  - 10:00-12:00, 13:00 -14:00

9. května - Vystoupení dětí ke Dni matek v sokolovně v Teplýšovicích od 16 hodin - rodiče, babičky, dědečkové a další jsou srdečně zváni :-).

23. května - Focení dětí z MŠ - focení bude probíhat během dopoledne v exteriéru (na školkové zahradě), na tento den je třeba vhodné oblečení. V letošním roce nám bude děti fotit paní fotografka Kamila Kučerová Kamila Kučerová (kamillefoto.cz).

15. 4. 2024, Markéta Mašková
Pozor změna: Zápis do MŠ

Milí rodiče,

zápis do mateřské školy proběhne v jiné datum, než bylo původně plánováno. Konkrétně v pondělí 6. května 2024 v čase 10:00 -12:00 a 13:00-14:00.

S sebou:

rodný list dítěte, občanský průkaz, v MŠ jsou již nyní k dispozici k vyzvednutí dokumenty k zápisu, které si můžete předvyplnit a přinést je k zápisu vyplněné. Evidenční list je třeba nechat potvrdit od lékaře.

5. 2. 2024, Markéta Mašková
Další prosincový program v MŠ

v rámci dopoledního programu proběhnou pro děti v MŠ tyto akce:

15. prosince: Divadlo Šmytec

18. prosince: Zdravotní program (sanitka)

20. prosince: Ježíšek v MŠ

6. 12. 2023, Markéta Mašková
Příspěvky ZP na akce pořádané MŠ, ZŠ

Vážení rodiče,

v příloze přikládáme příspěvky ZP na akce pořádané i MŠ a ZŠ. Věřím, že Vám tento příspěvek pomůže při hrazení sportovních akcí pořádaných naší školou. Pro přesné informace kontaktujte svoji pojišťovnu.

15. 9. 2022, Charlotta Kurcová