Aktuality základní školy
Poplatek ŠD – 2. pololetí

Prosím o úhradu poplatku za školní družinu ve výši 350,-- (70,-- za měsíc tz. 70*5) hotově k rukám A. Ottlové do 10.2.2023.

Děkuji.

26. 1. 2023, Alena Ottlová
Příprava na víceletá gymnázia

Níže jsem přiložil pár odkazů na podporu a přípravu k přijímacím zkouškám na víceletá gymnázia.

Knížka s testovými otázkami a cvičeními - Matematika

Knížka s testovými otázkami a cvičeními - Český jazyk

Zkušební testy - Cermat

Vzory státních přijímacích zkoušek

24. 1. 2023, Jan Kadeřábek
Výtvarné pomůcky

Žáci používají výtvarné pomůcky nejen ve výtvarné výchově a pracovních činnostech, ale i ve školní družině a běžně i v jiných předmětech - vybarvují, potrhávají apod. Je tedy potřeba kontrolovat stav základních barev pastelek v penálu, aby byly dostatečně velké a hlavně ořezané!! Ideálně všechny pomůcky lihovou fixu podepsat (i štětce na zděř-plíšek) - stačí zkratka. (např. Cib., Jurč. apod. )

1x zástěra - stačí staré triko - ideálně dlouhý rukáv

1x omyvatelný ubrus na lavici

1x vodovky

1x tempery nebo anilinky

1x paleta

1x kelímek na vodu

štětce - kulatý č. 1 (2), č. 4 (6)

• plochý č.4 (6), č.10 (12)
  • 1x tužka na kresbu č. 1
  • 1x základní fixy
  • 1x tyčinkové lepidlo
  • 1x tekuté lepidlo
  • kvalitní nůžky
  • 1x hadřík na otírání štětce

30. 11. 2022, Alena Ottlová
Rozvrh hodin po dobu plavání

22. 11. 2022, Charlotta Kurcová
Výluka telefonu

Vážení rodiče,

omlouváme se za způsobené komplikace, ale v pondělí odpoledne od 15.30 do úterý se nám nelze dovolat na naše telefonní číslo 724 753 531. Prosím, své dotazy a omluvenky posílejte v tyto dny na mail: zs@zsamsteplysovice.cz.

Děkujeme za pochopení Kurcová

10. 10. 2022, Charlotta Kurcová
Příspěvky ZP na akce pořádané MŠ, ZŠ

Vážení rodiče,

v příloze přikládáme příspěvky ZP na akce pořádané i MŠ a ZŠ. Věřím, že Vám tento příspěvek pomůže při hrazení sportovních akcí pořádaných naší školou. Pro přesné informace kontaktujte svoji pojišťovnu.

15. 9. 2022, Charlotta Kurcová