Aktuality základní školy
Změna termínu pobytu na horách 2021

Vzhledem k setrvávajícímu stavu ohledně pandemie COVID 19 jsme nuceni zrušit pobyt na horách, který měl proběhnout v termínu od 4. - 8.1. 2021.

Podle opatření „PES“ pro obor školství se od dnešního dne (7.12. 2020) nacházíme ve stupni 3, který zakazuje veškeré školní výlety, kurzy nebo adaptační kurzy. Podobně i tak tělesnou výchovu.

Abychom mohli uspořádat lyžařský výcvik je nutné být ve stupni 1.

Hory pořádáme 13 let a neradi bychom tuto tradici přerušovali. Po dohodě s ubytovatelem a zvážení všech možností a nejasného vývoje situace ohledně pandemie COVID 19 jsme se rozhodli hory odložit.

Hlavní náhradní termín je 1. - 5.3. 2021. Pokud uvolňování proti epidemiologických opatření bude probíhat rychleji, budeme se snažit hory uspořádat ještě během února a to v termínu 8. - 12. 2021.

Vzhledem ke změně termínů, budou dětem v průběhu prvního a druhého týdne v lednu, rozdány nové přihlášky. Platby, které v momentální době proběhly evidujeme a držíme v patrnosti. V případě neuspořádání pobytu na horách vám budou vráceny nebo přesunuty na cyklistický výlet, který, máme v plánu uspořádat v červnu 2021.

Omlouváme se za způsobené komplikace, ale k těmto krokům jsme nuceni na základě opatření, které se váží k nouzovému stavu, ve kterém se v momentální době nacházíme.

Děkujeme za pochopení.

7. 12. 2020, Jan Kadeřábek