Aktuality základní školy
Výskyt vší

Vážení rodiče,

opět se nám ve škole vyskytly vši. Prosím, zkontrolujte hlavičky svým dětem.

Děkujeme za pochopení Kurcová

19. 4. 2024, Charlotta Kurcová
Tripartitní schůzky

Od tohoto týdne je otevřeno přihlašování termínů na tripartitní schůzky. Prosím, přihlašujte se nejpozději do pátku 12.4. 2024. Potom budou termíny již uzavřeny. Tripartitní schůzky budou probíhat od 15.4. do 26.4. 2024. Přihlašujte se výhradně k třídnímu učiteli svého dítěte (tj. 1.ročník Mgr. V. Chárová, 2.ročník Mgr. Ch. Kurcová, 4. a 5.ročník Mgr. J. Kadeřábek). Výjimku má pouze třetí třída, zde povede tripartitní schůzky slečna Eliška Strachotová.

Přihlašování probíhá na webových stránkách školy v sekci ZŠ → TRIPARTITNÍ SCHŮZKY. Nebo můžete využít odkazu níže:

Co jsou to tripartity? Tripartita na půdě školy znamená setkání ve třech: žák - rodič - učitel, při němž je hlavním bodem dítě, které je zároveň přítomné. Cílem tohoto setkání je zaměřit se na silné stránky a slabiny konkrétního dítěte.

Rozhovor probíhá převážně mezi učitelem a žákem, rodič je pouze posluchačem, teprve v závěru schůzky dostane prostor pro své vyjádření. Schůzka by měla trvat 20 minut, maximálně 30 minut!

2. 4. 2024, Charlotta Kurcová
Změny v rozvrhu od 30.10.2023

1.ročník:

PO: M, ČJ, ČJ, VV

ÚT: ČJ, ČJ, M, PRV

ST: M, ČJ, ČJ, PRV, (SH)

ČT: M, ČJ, PČ, HV

PÁ: ČJ, AJ, bruslení/plavání

2.ročník:

PO: M, ČJ, ČJ, ČJ-čt/ps

ÚT: ČJ, ČJ, M, AJ

ST: M, PČ, ČJ, HV, (SH)

ČT: M, VV, ČJ-čt/ps, ČJ-čt/ps

PÁ: PRV, PRV, bruslení/plavání

3.ročník:

PO: M, ČJ, PRV, ČJ, AJ, (SH)

ÚT: ČJ, ČJ, AJ, VV

ST: M, PČ, ČJ, AJ, ČJ-ps

ČT: M, ČJ-čt, ČJ-čt, PRV, HV

PÁ: M, M, bruslení/plavání

4. + 5. ročník:

PO: ČJ, AJ, PČ, PŘ, M, (SH)

ÚT: M, VL, ČJ, AJ, INF

ST: ČJ, ČJ, M, PŘ, AJ

ČT: ČJ-čt, M, VL, VV, VV, HV

PÁ: ČJ-čt, ČJ-čt, bruslení/plavání

1. 11. 2023, Charlotta Kurcová
Příspěvky ZP na akce pořádané MŠ, ZŠ

Vážení rodiče,

v příloze přikládáme příspěvky ZP na akce pořádané i MŠ a ZŠ. Věřím, že Vám tento příspěvek pomůže při hrazení sportovních akcí pořádaných naší školou. Pro přesné informace kontaktujte svoji pojišťovnu.

15. 9. 2022, Charlotta Kurcová